Wij benaderen als mystery guest diverse Amerika reis aanbieders met de vraag een offerte te verstrekken voor een camperreis naar Amerika in de zomermaanden. Wij laten u zien hoe lang het duurde voor we een reactie kregen, hoe de offerte eruit zag, welke prijzen men hanteerde, welke vliegmaatschappijen brengen u naar de overkant van de plas, welke camperbedrijven worden gebruikt, krijgt u echt waar voor u geld, doen de aanbieders wat wij van ze vragen, wat wil men van u weten alvorens een offerte uit te brengen, geeft de aanbieder ook echt advies en hoe gaat de aanbieder om met Amerikagangers die de eerste keer gaan. Vandaar deze reistest.

 

Reistesten uit het verleden zijn niet meer inzichtelijk, omdat de informatie dusdanig verouderd is. Zodra er een nieuwe reistest heeft plaatsgevonden vindt u hier de resultaten.Reistest Verenigde Staten van Amerika

Leestijd: 1 min
Amerika-Info-USA4ALL

Welkom op de vernieuwde website van USA4ALL!

Actie!

Dit willen wij graag met u vieren! 


Maak kans op:
Pakket van USfoodz
Fotowedstrijd Xpozer
USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans op deze items!
(U ontvangt geen reclame!)

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden.