Doe mee met onze fotowedstrijd Amerika 2023!

Stuur drie van je mooiste Amerika foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen voor de fotowedstrijd Amerika Winter 2023 of om te stemmen op de prachtige inzendingen van onze mede Amerika liefhebbers!

(Ps. De fotowedstrijd loopt *mogelijk* door in 2024, zie voorwaarden)

 

Let op

  • De foto’s mogen maximaal een formaat hebben van 1200×800 pixels (foto’s verkleinen kunt u gemakkelijk hier doen!)
  • Gedurende de wedstrijd kunnen totaal twee stemmen uit gebracht worden, maak uw keuzes dus zorgvuldig!
  • De foto’s voor deze wedstrijd moeten gemaakt zijn in de Verenigde Staten van Amerika!

Fotowedstrijd Amerikaanse steden 2022. - New York - The VesselDe winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer “Medium” (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) t.w.v. €79,95 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau.

Xpozer bestaat uit de unieke combinatie van een perfecte Print met een duurzaam Frame. Xpozer maakt de scherpste Prints, zonder reliëf of storende spiegelingen. De mooiste kleuren en hoge printkwaliteit maken Xpozer tot het beste fotoproduct. Met het herbruikbare Xpozer Frame wissel je Prints in een handomdraai. Zo raak je nooit meer uitgekeken op je foto’s en maak je maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Extra prijs

Tussen de top 3 van foto’s met de meeste stemmen wordt een winterpakket met A L L E M A A L  AMERIKAANSE Lekkernijen van USFoodz verloot!

USfoodz-X-Mas-Box-Weggeefpakket

Fotowedstrijd Amerika Winter 2023

Uploaden eindigt over
28 27 27 28 Dagen
3 2 2 3 Uren
18 17 17 18 Minuten
20 19 19 20 Seconden
Seward Alaska
0
Ad Geers
Las Vegas
1
Wop
Tree of Utah
2
Tamara
Coalmine Canyon
3
Tamara
Avondmaan
0
Diane Moortgat
Las Vegas Baby!
1
Wop
Cathedral Rock Sedona
3
Tamara
Devils bridge in Sedona
0
Antwan Janssen
Welcome!
1
Wop
Valley of Fire
0
Antwan Janssen


Fotowedstrijd Amerika Winter 2023

Leestijd: 5 min
%d bloggers liken dit: