Doe mee met onze fotowedstrijd Amerikaanse steden 2022! Stuur drie van je mooiste Amerika foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen voor de fotowedstrijd Amerikaanse steden 2022 of om te stemmen op de prachtige inzendingen van onze mede Amerika liefhebbers!  (Ps. De fotowedstrijd loopt *mogelijk* door in 2023, zie voorwaarden)

Let op

  • De foto’s mogen maximaal een formaat hebben van 1200×800 pixels (foto’s verkleinen kunt u gemakkelijk hier doen!)
  • Gedurende de wedstrijd kunnen totaal twee stemmen uit gebracht worden, maak uw keuzes dus zorgvuldig!
  • De foto’s voor deze wedstrijd moeten gemaakt zijn in een Amerikaanse stad.

 Fotowedstrijd Amerikaanse steden 2022. - New York - The VesselDe winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer “Medium” (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) t.w.v. 69,95 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. 

Xpozer bestaat uit de unieke combinatie van een perfecte Print met een duurzaam Frame. Xpozer maakt de scherpste Prints, zonder reliëf of storende spiegelingen. De mooiste kleuren en hoge printkwaliteit maken Xpozer tot het beste fotoproduct. Met het herbruikbare Xpozer Frame wissel je Prints in een handomdraai. Zo raak je nooit meer uitgekeken op je foto’s en maak je maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Extra prijs

Tussen de top 3 van foto’s met de meeste stemmen wordt een winterpakket met A L L E M A A L  AMERIKAANSE Lekkernijen van USFoodz verloot!

USfoodz-X-Mas-Box-Weggeefpakket

Fotowedstrijd Amerikaanse steden 2022

Winnaars Fotowedstrijd

1 Plaats
Golden Gate bridge, SF
Natascha Gordeau
75
2 Plaats
New York City
Rianne Teunissen-Niehoff
73
3 Plaats
New York City
Rianne Teunissen-Niehoff
49
St. Louis Illinois
6
Tamara Hurkens
Nights of the lights
2
Wilma warnink
J. Van Straaten
3
Judith van Straaten
Brooklyn Bridge
14
Richard Lenters
Old / New
0
Jeroen Kuipers
New York down town
20
Raymond Riecker
Golden Gate Bridge
19
Richard Lenters
Remember the Twin Towers
22
Wouter Riel
J. Van Straaten
16
Judith van Straaten
saint augustine
3
Wilma warnink
Old town saint augustine
1
Wilma warnink
New York
34
Raymond Riecker
J. Van Straaten
6
Judith van Straaten
New York harbor
22
Raymond Riecker
Ode aan Freedom Tower
11
Wouter Riel
Skyline_vanuit_de_Ferry
2
Wouter Riel
Traffic
0
Jeroen Kuipers
Straatbeeld
8
Richard Lenters


Fotowedstrijd Amerikaanse steden 2022

Leestijd: 3 min
%d bloggers liken dit: