Amerika voor iedereen! Behalve ons Amerika forum, de facebookpagina, Twitter en de deze website. Wil USA4ALL ook graag deze Facebook-groep delen voor en door Amerika-liefhebbers! Doet u mee? U bent welkom in deze groep, mits u de groepsregels in acht neemt. Die vindt u verderop in dit artikel. Aanmelden kan onderaan deze pagina.
 
 
Doel van deze groep: Amerika informatie voor en door Amerika reizigers/liefhebbers

 

Actief meedoen

Heeft u vragen over een route of op zoek naar reistips? Plaats in uw oproep zo veel mogelijk informatie! Denk hierbij aan:
 • Grootte reisgezelschap /kinderen
 • Vertrek periode
 • Aantal reisdagen
 • Auto of camper
 • Gewenste omgeving
 • Reisduur
 • Voorkeuren -> Natuur? Pretpark? etc….

Uiteraard kunt u ook een vraag stellen over een kwestie! En let wel, input = output.

Groepsregels

 

Met meer dan 6000 leden in een social media groep zijn wij genoodzaakt groepsregels te hanteren om het informatieve gehalte van de groep te kunnen waarborgen. Met uw lidmaatschap gaat u akkoord met onderstaande groepsregels.

 • Geen reclame voor andere groepen!
 • Geen reclame (van) reisorganisaties, zonder toestemming van de beheerders.
 • Berichten met een commercieel karakter, mogen niet geplaatst worden zonder expliciete toestemming van een van de beheerders.
 • Het aanbieden van de zogenaamde “America the Beautiful” pas, het doorverkopen en/of verhandelen in welke vorm dan ook van deze nationale parken pas is niet toegestaan in deze groep.
 • Er mogen geen items te koop worden aangeboden in deze groep, om uw items te koop aan te bieden verwijzen wij u graag naar deze site.
 • Voor nieuwe vragen ALTIJD een nieuw topic openen. In bestaande topics alleen antwoorden op de vragensteller. Blijf bij het onderwerp. Wij zien graag inhoudelijke bijdrage(s) en vragen beantwoord in de groep.
 • Feestdagen- en nieuwjaarswensen kunnen, zonder kennisgeving door de moderatoren worden verwijderd (Overdaad schaad)
 • Beantwoord de vraag van de originele poster (OP), heeft u geen antwoord of bent u het niet eens met gevraagde dan is antwoorden overbodig. U bent altijd in de mogelijkheid een bericht te rapporteren, dan kunnen beheerders/moderatoren, indien nodig, actie ondernemen. (Hou rekening met het feit dat beheerders en moderatoren ook mensen zijn en niet 24//7 online zijn)
 • Het veelvuldig Promoten cq posten van ‘eigen’ gerelateerde Amerika informatie sites/blogs zijn niet toegestaan, dit zien wij als promotie van je website danwel het verzamelen van kliks/likes.
 • Links plaatsen van bovengenoemde sites, als reactie op een vraag, is toegestaan mits het een ondersteuning is van een uitgebreid antwoord en het geen overkill wordt. D.w.z. Niet bij ieder antwoord dat je geeft, ook een verwijzing naar je ‘eigen’ website/blog.
 • Antwoorden op een vraag, met alleen een verwijzing naar een website/blog worden verwijderd.
 • Het delen van (Live) reisverslagen zijn toegestaan. Wij zien wel graag dat je deze deelt in een (1) post. Zodat er geen versnippering van berichten plaatsvindt.
 • Bij het plaatsen van een link, zet u altijd een begeleidend schrijven. Links waarvan niet duidelijk is waar de bezoeker heen wordt geleid, worden zonder kennisgeving verwijderd.
 • Deel, win en like acties van persoonlijke sites van leden zijn niet toegestaan en worden zonder kennisgeving verwijderd. Ook acties, zoals bijvoorbeeld “Stem op mij of like mijn foto” zijn, als deze niet afkomstig zijn van USA4ALL, niet toegestaan in de USA4ALL Facebookgroep.
 • Het aanbieden van kortingscodes in de Facebookgroep is niet toegestaan zonder expliciete toestemming.
 • Berichten waarin gevraagd wordt om een prive-bericht (PB) te sturen (Dan wel te ontvangen) zijn niet toegestaan. Reacties en het beantwoorden van vragen gaat altijd in de groep. Niet via een privé-bericht. Wij willen graag alle info met elkaar delen!
 • U mag geen vergoeding vragen voor uw tips!
 • Dit is een USA4ALL groep, dus verwacht artikelen via de website van USA4ALL.
 • Hou het netjes. Behandel iemand, zoals je zelf ook graag behandeld wilt worden.
 • Indien een topic-starter in zijn bericht heeft aangegeven dat zijn of haar vraag is beantwoord, kan het onderwerp worden afgesloten door een beheerder of moderator. Uiteraard mag en kan de topic-starter dit ook zelf doen.
 • Weet u niet zeker of een post hier thuis hoort, overleg dan eerst met een beheerder.
 • Elk onderwerp, inclusief politiek, politieke figuren, vakanties, bestemmingen, ervaringen, emigratie, etc. etc. die direct betrekking hebben op de Verenigde Staten, mag hier worden besproken. Dat betekent ook dat onderwerpen aan de orde mogen komen die gevoelig liggen. En soms betekent dit dat je een posting voorbij ziet komen die je liever niet hier ziet. Zeker met de huidige situatie in het politieke veld heden ten dage in de Verenigde Staten, geven wij die leden de ruimte die daarover hun mening willen ventileren.
 • Als een bericht u niet interesseert kunt u natuurlijk ook gewoon door-scrollen. U hoeft niet te reageren!
 • U kunt een oninteressant bericht verbergen, u zal dan geen updates meer zien van dit bericht. (Klik rechtsboven op de “drie puntjes” bij het bericht en kies voor de optie “bericht verbergen”).
 • Persoonlijke aanvallen, beledigingen of ander onacceptabel gedrag dat een eerlijke en normale discussie teniet doet, zullen we niet accepteren in deze groep. Maak discussies nooit persoonlijk en realiseer dat anderen er nou eenmaal anders over kunnen denken.
 • De beheerders mogen iemand aanspreken bij ongewenst gedrag. U kunt u een van de beheerders taggen in een bericht als u vindt dat er ongepast gedrag door een lid wordt getoond. Dit mag natuurlijk ook in een privé-bericht of via het contactformulier op deze website.
 • Beheerders en/of Moderatoren mogen en kunnen reacties die niet relevant zijn voor het onderwerp, zonder kennisgeving vooraf, dan wel achteraf, verwijderen, indien deze niets toevoegen aan de discussie.
 • In de gevallen, waarin dit reglement of de regels niet voorzien, beslist een van de moderatoren van de groep.
 • Dank u wel voor de medewerking!

 

Foto: Jeffrey van Zandbeek

 

“Dubbele Berichten” 

 
Het kan voorkomen dat antwoorden “dubbel” worden gegeven, omdat men niet altijd in de gelegenheid is om alles terug te lezen. Mensen hoeven hier niet op aangesproken worden. Alle input wordt gewaardeerd! Daarbij kunnen foto’s of interessante tips, link door de beheerder worden opgemerkt en gepost worden op de USA4ALL Facebookpagina. Foto’s uiteraard altijd met naamsvermelding!
 

Aanmelden!

Als uw lid bent of wordt van deze groep gaat u akkoord met bovenstaande groepsregels! Wij zouden het leuk vinden dat u als nieuw lid wat over u zelf vertelt! Wat is uw Amerika ervaring? Gaat u altijd naar dezelfde plek? Wanneer is uw Amerika gekte begonnen? Plaats vooral veel foto’s en of Amerika verhalen. Aanmelden kunt u doen via deze link, uiteraard heeft u hier wel een Facebookaccount voor nodig. Na aanmelding dient u twee simpele vragen te beantwoorden. Als deze niet binnen 48 uur zijn beantwoord zijn dan wordt uw aanmelding helaas afgekeurd.

Verplichte vragen Facebook

Bij een onbeantwoorde vraag wordt je lidmaatschap aanvraag na 48 uur verwijderd. Het staat je vrij een nieuw verzoek te doen.Amerika voor iedereen – Facebookgroep voor Amerikaliefhebbers

Leestijd: 7 min