USA4ALL organiseert met regelmaat een Fotowedstrijd Verenigde Staten voor bezoekers van de website van USA4ALL en andere Amerika verslaafden!  Onderaan deze pagina kunt u lezen welke wedstrijden er op dit moment actief zijn! Doe mee of stem op de ingezonden foto’s! Heeft u een mooie collectie foto’s van een bezienswaardigheid in the USA? Neem dan contact met ons op en wie weet verdienen uw foto’s wel een plek op onze website!

 

Xpozer-USA4ALL-Fotowedstrijd Verenigde Staten


De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doek-structuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

“Het mooiste voor je foto èn je muur.”

Fotowedstrijden USA4ALL

Yellowstone in de sneeuw – Met recht een winter wonderland!

Yellowstone in de sneeuw. Mooi! Horen wij je denken! En dat is het zeker. Een waar winterwonderland. Amerikaliefhebber Marco Bos stuurde ons een verzameling foto's toe van dit Nationale park van Amerika. In de winter periode is Yellowstone jammer genoeg...

Ansel Adams, (landschaps) fotograaf – Monolith, the face of half dome!

Ansel Adams (1902-1984) is geboren in San Francisco en tijdens de “grote aardbeving” in 1906, hij was 4 jaar oud, kwam hij tijdens een naschok ten val en brak zijn neus, hetgeen zijn uiterlijk niet ten goede kwam. Als kind was hij muzikaal en interesseerde...

Lavameer Hawaii Big Island – Het verhaal achter de foto

Onze laatste rondreis door Amerika besloten we af te sluiten op het prachtige Hawai'i. Maandenlang hielden we vol spanning bij of er lava te zien zou zijn op het Big Island. Met andere woorden, erg onvoorspelbaar. Tijdens het reizen zijn we dit totaal...Fotowedstrijd Verenigde Staten

Leestijd: 3 min
Amerika-Info-USA4ALL

Welkom bij USA4ALL!

Actie!

 


Maak kans op: een USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans!

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.