USA4ALL organiseert met regelmaat een Fotowedstrijd Verenigde Staten voor bezoekers van de website van USA4ALL en andere Amerika verslaafden! Onderaan deze pagina kunt u lezen welke wedstrijden er op dit moment actief zijn! Doe mee of stem op de ingezonden foto’s! Heeft u een mooie collectie foto’s van een bezienswaardigheid in the USA? Neem dan contact met ons op en wie weet verdienen uw foto’s wel een plek op onze website!

Xpozer-USA4ALL-Fotowedstrijd Verenigde Staten


De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doek-structuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

“Het mooiste voor je foto èn je muur.”

Fotowedstrijden USA4ALL

Cowboy in Valley of Fire – Fotoverhaal

Laureen de Bres stuurde ons haar fotoverhaal “Cowboy in Valley of Fire”,…..   In Nevada wilden we de Valley of Fire gaan bekijken. Je weet dat je dan een ticket moet kopen, maar er was geen visitor centre of zoiets waar je je toegang kon betalen. Er...

Hanging Lake – Colorado – Het verhaal achter de foto!

Rudi Hoste maakte al vele mooi trips door de Verenigde Staten. Hij stuurde ons zijn verhaal bij de foto: Hanging Lake - Colorado We slapen voor het eerst deze reis vrij lang uit en daardoor is het reeds 9u als we op weg gaan. Als we richting Rifle Falls...

Lavameer Hawaii Big Island – Het verhaal achter de foto

Onze laatste rondreis door Amerika besloten we af te sluiten op het prachtige Hawai'i. Maandenlang hielden we vol spanning bij of er lava te zien zou zijn op het Big Island. Met andere woorden, erg onvoorspelbaar. Tijdens het reizen zijn we dit totaal...Fotowedstrijd Verenigde Staten

Leestijd: 3 min
Amerika-Info-USA4ALL

Welkom bij USA4ALL!

Actie!


Maak kans op: een USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans!

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.