Doe mee met onze fotowedstrijd december 2020! Stuur drie van je mooiste Amerika foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen voor de fotowedstrijd december of om te stemmen op de prachtige inzendingen van onze mede Amerika liefhebbers!

 

Fotowedstrijd December

Foto: Esther van der KlijDe winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd december 2020

Winnaars Fotowedstrijd

Winnaar nog niet bekend!

Horseshoeband
0
Marianne Hoekstra
Highway 1
1
Madelon Schreven
Paris Las Vegas Hotel
74
Christa De Leenheer
The Strip - Las Vegas
61
Christa De Leenheer
San Francisco
29
Madelon Schreven
Zabriskie point 2019
2
Marianne Hoekstra
Carmel- Big Sur
2
Madelon Schreven
Morro Rock, CA
57
Bianca Westra
Delicate Arch & La Sal
5
vivianne molenaar-seinen
Antelope canyon
0
Marianne Hoekstra
8
Annelies Schoutteet
Neons Downtown Las Vegas
57
Christa De Leenheer
Haleakala vulkaan
0
Antwan Janssen
Mobius arch
1
Esther van der Klij
Yellowstone NP
12
Petra de Groot
Julia Pfeiffer, CA
1
Bianca Westra
Sabino Canyon, AZ
1
Dirk van Duijn
Artist Point, MV
3
vivianne molenaar-seinen
The Venetian Las Vegas
11
Petra de Groot
Cape Flattery
0
Antwan Janssen
8
Annelies Schoutteet
Joshua tree park
49
Esther van der Klij
Annelies Schoutteet
7
Annelies Schoutteet
Chiricahua NM, AZ
0
Dirk van Duijn
Ghost Town Jerome
12
Petra de Groot
Kerk in de nacht
0
Antwan Janssen
Arizona Desert
1
Yvon van den Berg
Yosemite NP
3
Esther van der Klij
Sabino Canyon, AZ
2
Dirk van Duijn
Arizona Desert
1
Yvon van den Berg
Coyote Buttes South
6
vivianne molenaar-seinen
Broken Arch, UT
3
Bianca Westra


Fotowedstrijd December 2020

Leestijd: 2 min