Doe mee met onze fotowedstrijd december 2020! Stuur drie van je mooiste Amerika foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen voor de fotowedstrijd december of om te stemmen op de prachtige inzendingen van onze mede Amerika liefhebbers!

 

Fotowedstrijd December

Foto: Esther van der KlijDe winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd december 2020

Winnaars Fotowedstrijd

Winnaar nog niet bekend!

8
Annelies Schoutteet
Morro Rock, CA
57
Bianca Westra
San Francisco
29
Madelon Schreven
Horseshoeband
0
Marianne Hoekstra
Annelies Schoutteet
7
Annelies Schoutteet
Kerk in de nacht
0
Antwan Janssen
Paris Las Vegas Hotel
74
Christa De Leenheer
Broken Arch, UT
3
Bianca Westra
8
Annelies Schoutteet
Haleakala vulkaan
0
Antwan Janssen
Arizona Desert
1
Yvon van den Berg
Julia Pfeiffer, CA
1
Bianca Westra
Carmel- Big Sur
2
Madelon Schreven
Antelope canyon
0
Marianne Hoekstra
Highway 1
1
Madelon Schreven
Zabriskie point 2019
2
Marianne Hoekstra
Cape Flattery
0
Antwan Janssen
Arizona Desert
1
Yvon van den Berg


Fotowedstrijd December 2020

Leestijd: 2 min
Amerika - Info - USA4ALL - disclaimer

Welkom bij USA4ALL!

Meld u aan voor de nieuwsbrief

 


Naar Amerika? Bestel alvast een USASIM kaart!

 

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.