Doe mee met onze fotowedstrijd december 2020! Stuur drie van je mooiste Amerika foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen voor de fotowedstrijd december of om te stemmen op de prachtige inzendingen van onze mede Amerika liefhebbers!

 

Fotowedstrijd December

Foto: Esther van der KlijDe winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd december 2020

Winnaars Fotowedstrijd

Winnaar nog niet bekend!

Annelies Schoutteet
7
Annelies Schoutteet
San Francisco
29
Madelon Schreven
Carmel- Big Sur
2
Madelon Schreven
Zabriskie point 2019
2
Marianne Hoekstra
Arizona Desert
1
Yvon van den Berg
Kerk in de nacht
0
Antwan Janssen
Julia Pfeiffer, CA
1
Bianca Westra
Cape Flattery
0
Antwan Janssen
Horseshoeband
0
Marianne Hoekstra
8
Annelies Schoutteet
Paris Las Vegas Hotel
74
Christa De Leenheer
Broken Arch, UT
3
Bianca Westra
Morro Rock, CA
57
Bianca Westra
8
Annelies Schoutteet
Highway 1
1
Madelon Schreven
Arizona Desert
1
Yvon van den Berg
Haleakala vulkaan
0
Antwan Janssen
Antelope canyon
0
Marianne Hoekstra


Fotowedstrijd December 2020

Leestijd: 2 min
Amerika-Info-USA4ALL - disclaimer

Welkom bij USA4ALL!

Actie!

 


Maak kans op: een USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans!

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.