Doe mee met onze fotowedstrijd december 2021! Stuur drie van je mooiste Amerika foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen voor de fotowedstrijd december 2021 of om te stemmen op de prachtige inzendingen van onze mede Amerika liefhebbers!  (Ps. De fotowedstrijd loopt door in 2022, zie voorwaarden)

Let op

  • De foto’s mogen maximaal een formaat hebben van 1200×800 pixels (foto’s verkleinen kunt u gemakkelijk hier doen!)
  • Gedurende de wedstrijd kunnen totaal twee stemmen uit gebracht worden, maak uw keuzes dus zorgvuldig!

PioneertownDe winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) t.w.v. 69,95 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. 

Xpozer bestaat uit de unieke combinatie van een perfecte Print met een duurzaam Frame. Xpozer maakt de scherpste Prints, zonder reliëf of storende spiegelingen. De mooiste kleuren en hoge printkwaliteit maken Xpozer tot het beste fotoproduct. Met het herbruikbare Xpozer Frame wissel je Prints in een handomdraai. Zo raak je nooit meer uitgekeken op je foto’s en maak je maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Xpozer is onlangs volledig vernieuwd, bestel nu een proefafdruk voor slechts 1 euro!

Extra prijs

Tussen de top 3 van foto’s met de meeste stemmen wordt een winterpakket met A L L E M A A L  AMERIKAANSE Lekkernijen van USFoodz verloot!

USfoodz-X-Mas-Box-Weggeefpakket

Fotowedstrijd december 2021

Winnaars Fotowedstrijd

1 Plaats
Grand Teton with Chapel
Peter Boers
77
2 Plaats
Trona Pinnacles train
Christian Maas
75
3 Plaats
Denali on a perfect day
Peter Boers
21
Monument Valley
2
Antwan Janssen
Monument Valley
3
Antwan Janssen
Mobius Arch
4
Diederich Declercq
White Pocket Lone Tree
0
Angelique Leenen
flaming rocks
5
wim kroes
New york skyline
0
Sander
Anza Borrego
14
Christian Maas
Nelson
1
Angelique Leenen
Zion Angels Landing
3
Marcel Wagenaar
Mesa Arch Sunrise
2
Diederich Declercq
Yosemite Tiogapass
1
Marcel Wagenaar
White Pocket
6
Christian Maas
Grand Canyon Sunrise
1
Diederich Declercq
Yellowstone NP
3
Marcel Wagenaar
New Harmony
0
Sander
Trona Pinnacles train
75
Christian Maas
Edmaiers Secret
2
Angelique Leenen
New york
0
Sander


Fotowedstrijd USA4ALL 2022 – Win uw eigen foto op Xpozer!

Leestijd: 3 min
%d bloggers liken dit: