Yellowstone in de sneeuw. Mooi! Horen wij je denken! En dat is het zeker. Een waar winterwonderland. Amerikaliefhebber Marco Bos stuurde ons een verzameling foto’s toe van dit Nationale park van Amerika. In de winter periode is Yellowstone jammer genoeg niet helemaal toegankelijk, het kan er behoorlijk vriezen en wegen kunnen afgesloten zijn. Wil je toch deze koude periode het eerste nationale park van Amerika bezoeken? Informeer vooraf goed welke wegen bereikbaar zijn en of er hotels geopend zijn. Neem zeker een kijkje op de pagina van de National Park Service.

Yellowstone in de Sneeuw

Zo opmerkelijk als Yellowstone National Park is gedurende de rest van het jaar, is het park in de winter echt een magische plek!  De aardse uitbarstingen op een leeg doek van sneeuw. Wilde dieren moeten zien te overleven in een bevroren landschap. Het is een ervaring totaal anders dan die van de zomer.

Yellowstone in de sneeuw – Met recht een winter wonderland!

Leestijd: 2 min