De Buttermilk Jamboree werd in 2011 opgericht door Circle Pines Center met als poging om de lokale gemeenschap, samenwerking, duurzaamheid bij te brengen, tevens muziek en kunst te laten cultiveren. Met de bedoeling om mensen samen te brengen, vriendschappen te vormen en waardering te vieren voor de kunsten. Het festival wordt gekenmerkt door tientallen  bands en artiesten uit Michigan, evenals een paar nationale bands. De Boomgaard Stage en de Sugarbush podium zijn gastheer van de zorgvuldig geselecteerde groep performers. Gedurende de dag en tot diep in de nacht geeft het Open Mic stadium een showcase voor iedereen die met de moed heeft om een microfoon te gebruiken. Met kinderspeelplaats, dagelijks educatieve workshops, een tent waar lokaal vervaardigde bier, wijn en honingwijn te verkrijgen is. Uiteraard met mooie campings en nog veel meer. De oorsprong van dit festival is begonnen met de regel; voor elk wat wils.

Buttermilk Jamboree Festival

Buttermilk Jamboree Festival

Jaarlijks vindt er een nieuwe editie van dit unieke festival plaats! Draag fijne schoenen of stevige slippers want jij staat drie dagen lang gegarandeerd te dansen totdat je tentje rijkelijk lokt voor een nachtrust onder de sterrenhemel van Michigan. Gaat jouw muzieksmaak van folk tot aan bluegrass en van ska tot aan reggae? Dan zal deze line-up je niet onberoerd laten; luister naar de heerlijke klanken van Billy String & Don Julin en waan je in Ierland met de opzwepende vioolsnaren van de Conklin Ceili Band of beweeg lekker mee op de ritmische ska van The Brown Rice Family. Aan fantastisch eten en drinken geen gebrek want dit evenement wordt gehost in samenwerking met een aantal geweldige cateraars. Even geen dansbui? Volg dan een gratis meditatie of volg een art workshop of slenter lekker langs één van de vele standjes met gezellige snuisterijen!

Proef de unieke sfeer en dans mee op het Buttermilk Jamboree Festival!

Waar: Delton, Michigan

Voor meer informatie over slaapplaatsen en tarieven ga je naar: http://www.buttermilkjamboree.org/

 

Buttermilk Jamboree Festival – Michigan


Buttermilk Jamboree Festival – Het driedaagse dansfeest!

Leestijd: 2 min