USA Signs, als je eens in de Verenigde Staten van Amerika bent geweest herken je ze direct! Hans Moonen werkt in de reklame wereld en zegt gefascineerd te zijn door USA Signs:” Ik ben altijd bovenmatig geïnteresseerd in alle soorten en maten (reclame)borden, neonsigns, muurschilderingen en meer. Onderstaande een greep uit wat we zoal tegenkwamen op onze reizen in het zuidwesten”  (Aangevuld met Amerika Signs van andere inzendingen)

Heeft u ook een reis door Amerika gemaakt een verzameling foto’s die u met ons wilt delen? Bij USA4ALL zijn wij altijd opzoek naar bijzondere foto’s of  het nu USA Signs zijn of bijvoorbeeld een verzameling foto’s van Wildlife in de Verenigde Staten, alles is welkom!

Dus fotografen, verzamel je mooiste foto’s en neem contact met ons op. Wie weet worden uw foto’s binnenkort dan ook gepubliceerd om de site van USA4ALL. Voor nu: Geniet van de foto’s van Hans en droom weer even terug naar die fijne vakantie.

Binnenkort naar Amerika? Bestel dan hier uw Amerikaanse Simkaart!

Klik hier voor een mooie Amerikaanse foto aan de muur?  USA Signs – Het bepaald het straatbeeld!

Leestijd: 2 min