Doe mee met onze fotowedstrijd Amerika najaar 2018! Stuur drie van je mooiste foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen of om te stemmen op de prachtige inzendingen!

Deze wedstrijd loopt tot 15 december 2018

Uploaden eindigt over
3 2 2 3 Dagen
11 10 10 11 Uren
3 2 2 3 Minuten
40 39 39 40 Seconden

Like onze Facebookpagina voor leuke en interessante USA nieuwtjes!
Deze Fotowedstrijd Verenigde Staten wordt mede mogelijk gemaakt door: Xpozer.com
Meer fotowedstrijden: http://www.fotowedstrijd.info

Dol op de Verenigde Staten van Amerika? ->  Bekijk meer foto’s !


De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd Amerika najaar 2018

Brooklyn bridge
44
Jim de Heij
Edwards, CO
0
Bram Dirkx
Running in Death Valley
2
Ilonka Betjes
Bear Lake, Rocky MNP
1
Anita Dekker
Grand Canyon hiking
1
Ilonka Betjes
Hit the road
1
Sarah Nijhof
CO Rockies en CA Poppies
0
Anita Dekker
Atchalafaya, LA
0
Bram Dirkx
Glacier Gorge, CO
1
Bram Dirkx
Looking down uptown
0
Lex Scholten
Brooklyn bridge
9
Jim de Heij
Colourfull Manhatten
0
Lex Scholten
Once upon a time
8
Gerben van Buiten
Refueling
6
Gerben van Buiten
Flatiron building
6
Jim de Heij
The sky is the limit
1
Lex Scholten
Longs Peak, Estes Park
0
Anita Dekker
Backroads
12
Gerben van BuitenFotowedstrijd Amerika najaar 2018

Leestijd: 2 min
Amerika-Info-USA4ALL

Welkom bij USA4ALL!

Actie!

 


Maak kans op: een USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans!

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.