Doe mee met onze fotowedstrijd Amerika najaar 2018! Stuur drie van je mooiste foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen of om te stemmen op de prachtige inzendingen!

Deze wedstrijd  is afgelopen!

Wil je weten wie deze wedstrijd heeft gewonnen? Kijk dan snel en klik op deze link!

Like onze Facebookpagina voor leuke en interessante USA nieuwtjes!
Deze Fotowedstrijd Verenigde Staten wordt mede mogelijk gemaakt door: Xpozer.com
Meer fotowedstrijden: http://www.fotowedstrijd.infoDol op de Verenigde Staten van Amerika? ->  Bekijk meer foto’s !


De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd Amerika najaar 2018

Winnaars Fotowedstrijd

Winnaar!
New York
Inge
2
Runner Up
Joshua tree NP
Esther van der Klij
22
Bezoekers
San Franscico
Mariska Bergsma
49
Metro NY
7
Tessa Meerbeek
NY Freedom Tower
12
Tessa Meerbeek
Jefferson Memorial
5
Tessa Meerbeek
Desiree Meijer
3
Desiree Meijer
On the road
3
Caroline Kuijpers
Yosemite
7
Annemieke Raedt van Oldenbarnevelt
Zion
5
Annemieke Raedt van Oldenbarnevelt
RV-life at Arches
10
Caroline Kuijpers
Deadwood South Dakota
0
Harald Kerkdijk
Empire State Building
1
Harald Kerkdijk
Beautiful Yosemite
29
Caroline Kuijpers
Napali coast
4
Annemieke Raedt van Oldenbarnevelt
Death Valley
4
Desiree Meijer
Lake Crescent Washington
1
Harald Kerkdijk
New York
2
Inge
Grand Canyon
1
Inge
Colourful Gate Bridge!
0
Pamela Mooij
Yosemite National Park
0
Inge


Fotowedstrijd Amerika najaar 2018

Leestijd: 2 min
%d bloggers liken dit: