Doe mee met onze fotowedstrijd Amerika najaar 2019! Stuur drie van je mooiste foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen of om te stemmen op de prachtige inzendingen!De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd Amerika najaar 2019

Uploaden eindigt over
9 8 8 9 Dagen
2 1 1 2 Uren
43 42 42 43 Minuten
35 34 34 35 Seconden
Chipmunk Bryce Canyon 2
0
Jip d'Herripon
Groundhogs Mt. Rainier
15
guido olislagers
Chipmunk Bryce Canyon 3
0
Jip d'Herripon
On the road in Alaska
0
Linda W
Chipmunk Bryce Canyon 1
0
Jip d'Herripon
White Sands N.M.
0
Wijnants Mark
Alaska ten voeten uit!
1
Linda W
Canyon de Chelly N.M.
0
Wijnants Mark
CT
0
Cpm Zandvliet
Herfst in Capitol Reef
0
Rianne de Jong
Alaska
1
Judith N
Kasha-Katuwe Tent Rocks
0
Wijnants Mark
Mt. Rainier
2
guido olislagers
Kennecott, Alaska
1
Linda W
Valley of Fire
0
Rianne de Jong
Bryce Canyon
0
Rianne de Jong
On our way to Seward-AK
1
Judith N
Mountain Goats & Glacier
2
Judith NFotowedstrijd Amerika najaar 2019

Leestijd: 3 min
Amerika-Info-USA4ALL

Welkom bij USA4ALL!

Actie!

 


Maak kans op: een USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans!

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.