Doe mee met onze fotowedstrijd Amerika najaar 2019! Stuur drie van je mooiste foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen of om te stemmen op de prachtige inzendingen!


De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd Amerika najaar 2019

Winnaars Fotowedstrijd

Winnaar nog niet bekend!

Mammoth Hot Springs
0
Marion Sendatzki
Chipmunk Bryce Canyon 2
26
Jip d'Herripon
Kasha-Katuwe Tent Rocks
12
Wijnants Mark
Chipmunk Bryce Canyon 1
11
Jip d'Herripon
You've got mail!
1
Gerben van Buiten
Chipmunk Bryce Canyon 3
5
Jip d'Herripon
Zion np, The Narrows
16
Vivianne Molenaar
Canyon de Chelly N.M.
13
Wijnants Mark
Mammoth Hot Springs
0
Marion Sendatzki
Refueling
1
Gerben van Buiten
Mojave desert
0
Gerben van Buiten
Alligator met jongen.
0
Esther van der Zouw
Bryce Canyon
2
Marion Sendatzki
White Sands N.M.
15
Wijnants Mark
Delicate Arch
16
Vivianne Molenaar
Grand Canyon North Rimm
0
Esther van der Zouw
Walvis in Monterey
0
Esther van der Zouw
White Sands NM
18
Vivianne Molenaar


Fotowedstrijd Amerika najaar 2019

Leestijd: 3 min
%d bloggers liken dit: