Doe mee met onze fotowedstrijd Amerika najaar 2019! Stuur drie van je mooiste foto’s in en deel deze op social media! Laat vervolgens je vrienden stemmen om je foto onder de aandacht te brengen bij de jury! Scroll naar beneden om je foto’s in te sturen of om te stemmen op de prachtige inzendingen!


De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

Fotowedstrijd Amerika najaar 2019

Winnaars Fotowedstrijd

Winnaar nog niet bekend!

Zion np, The Narrows
16
Vivianne Molenaar
Chipmunk Bryce Canyon 3
5
Jip d'Herripon
Alligator met jongen.
0
Esther van der Zouw
Kasha-Katuwe Tent Rocks
12
Wijnants Mark
Bryce Canyon
2
Marion Sendatzki
Walvis in Monterey
0
Esther van der Zouw
Mojave desert
0
Gerben van Buiten
White Sands NM
18
Vivianne Molenaar
Chipmunk Bryce Canyon 2
26
Jip d'Herripon
White Sands N.M.
15
Wijnants Mark
Mammoth Hot Springs
0
Marion Sendatzki
Mammoth Hot Springs
0
Marion Sendatzki
Chipmunk Bryce Canyon 1
11
Jip d'Herripon
Grand Canyon North Rimm
0
Esther van der Zouw
You've got mail!
1
Gerben van Buiten
Delicate Arch
16
Vivianne Molenaar
Canyon de Chelly N.M.
13
Wijnants Mark
Refueling
1
Gerben van BuitenFotowedstrijd Amerika najaar 2019

Leestijd: 3 min
Amerika - Info - USA4ALL - disclaimer

Welkom bij USA4ALL!

Meld u aan voor de nieuwsbrief

 


Naar Amerika? Bestel alvast een USASIM kaart!

 

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.