Waar moet u op  letten indien u afreist naar de Verenigde Staten met jonge kinderen? Want ook Amerika reizen met kinderen kunnen heel erg goed bevallen!  Veelgehoord is, daar zijn ze te jong voor, ze hebben er toch niets aan.. Uit eigen ervaring zeggen we u;  Onzin! Reizen met kinderen naar de Verenigde Staten kan prima! Er zijn zelfs organisaties die speciale reizen met kinderen naar Amerika aanbieden. Houdt in ieder geval ten alle tijde rekening met het volgende: Geen kind is hetzelfde. Deze tips zijn samengesteld uit eigen ervaringen en uit die van frequente reizigers naar de Verenigde Staten. Derhalve zijn er geen rechten te ontlenen, dan wel aansprakelijkheid voor USA4ALL aan de besproken tips.

Amerika reizen met kinderen

Amerika reizen met kinderen – Algemene tips!

 • Uw eigen gemoedstoestand werkt door op de kinderen.
 • Kinderen die veel rust en regelmaat nodig hebben, daar kunt u beter geen verre en lange reizen mee maken.
 • Hetzelfde geldt als je kinderen niet tegen lange autoritten kunnen, omdat in de VS de afstanden er niet om liegen.
 • Wees erop voorbereid dat u met kleine kinderen minder activiteiten kan doen dan wat u zou doen zonder kinderen.
 • Draagbare DVD speler / Ipod / Tablet is aan te bevelen (voor vliegtuig of lange autoritten).
 • Neem een kinderapotheek mee, bestaande uit onder andere neusspray, kinder-paracetamol, thermometer, pleisters.
 • Als uw kinderen dol zijn op (chocolade) hagelslag en of chocoladepasta, neem die mee. In erg veel supermarkten hebben ze GEEN chocoladepasta.

 

Vliegen

 • Neem genoeg drinken mee voor tijdens de vlucht. En bijvoorbeeld wat rozijntjes of andere lekkernijen in verband met de druk op de oortjes bij het opstijgen en/of landen.
 • Reservekleding, eventueel voldoende luiers meenemen in uw handbagage. Enkel voor tijdens de vlucht Houd rekening met de lengte van de vlucht. Luiers kunt u natuurlijk ook in Amerika kopen en hoeven niet onnodig meegesjouwd te worden.
 • Een baby tot 2 jaar heeft ook recht op een tas met verzorgingsspullen tot 8 kilogram.
 • Check vroeg in om meer kans op “kindvriendelijke” zitplaatsen met bevestigingspunten voor de baby-basket. Als er te veel kinderen op de vlucht zijn en u komt te laat, kunt u niet automatisch aanspraak maken op deze plaatsen, tenzij u de zitplaatsen eerder gereserveerd hebt, maar ook dit biedt niet altijd de garantie garantie dat u ook daadwerkelijk over de plaatsen kan beschikken.
 • De buggy (kinderwagen) kan altijd tot aan de gate meegenomen worden. Afhankelijk van de grootte van de buggy en bezettingsgraad van het vliegtuig kan de buggy eventueel mee in de cabine. U kunt proberen te regelen dat de buggy na aankomst bij de gate wordt afgeleverd. In het andere geval moet u eerst, na een lange vlucht, veel lopen met uw kind tot aan de bagageband.
 • Bij diverse vliegmaatschappijen kun je van te voren een kindermaaltijd reserveren, dit is meestal iets wat kinderen graag lusten, vaak met frietjes.
 • Als u de keuze heeft, maak dan gebruik van een nachtvlucht in verband met slapen.
 • Op Schiphol is een speelplaats voor kinderen, wellicht kunt u hier wat tijd doorbrengen na het inchecken.
 • U kunt kalmeringsmiddelen aanschaffen voor uw kinderen voor tijdens de reis. Kindival (homeopathisch kalmeringsmiddel) werkte niet bij de kinderen van de redacteur.
 • Koop van te voren kleine speeltjes en pak deze in als kleine cadeautjes en geef ze aan de kinderen als ze zich vervelen of als ze het even zwaar hebben. Dit kan helpen om de aandacht af te leiden.

 

Ter plaatse

 • Huur een auto met voldoende ruimte, er moet immers ook een buggy in passen.De terrein/driewieler uitvoeringen zijn nogal lastig om in een sedan in te krijgen.
 • Een minivan voor 7 personen is aan te bevelen als je met 2 of meer kinderen reist.
 • Koop eventueel een extra buggy ter plaatse bij bijvoorbeeld de Wal-Mart voor ca. $13,- voor je oudere kind (< 5 jaar) als die niet gewend is om veel te lopen. In een stad kan erg handig zijn, als je de hele dag wandelt.
 • Heb geen hekel een fast-food restaurants.
 • Als uw kind alleen bepaalde smaken (Olvarit) potjes lust, neem deze dan mee in uw bagage.
 • Probeer een hotelkamer te vinden met koelkast en magnetron (micro/fridge). Handig voor het bewaren van melk, groente, fruit en dergelijke.
 • Eigen campingbedje meenemen is erg handig (afhankelijk van leeftijd natuurlijk). Is niet in alle hotels voorhanden en je kind is in een vertrouwd bedje.
 • Boek af en toe een hotel met al dan niet een indoor heated pool en ga ’s avonds met kinderen zwemmen. Dit zullen zeker na een lange dag zeker op prijs stellen.
 • Koop een kinderstoeltje ter plaatse. Dit kan goedkoper zijn dan er gedurende vakantieperiode een te huren a $5,- plus tax per dag, tegenover ca $ 60,- bij de K- of Wal-mart.

 

Amerika reizen met kinderen

Tot slot

Nogmaals het gegeven dat ieder kind verschillend is en dat bovenstaande tips gebaseerd zijn op ervaringen van frequente Amerika reizigers. Wij wensen u indien u binnenkort afreist naar de Verenigde Staten met uw kinderen, heel veel vakantieplezier! Indien u na afloop uw ervaringen met ons wilt delen, horen wij dat graag van u!  Gaat u naar Las Vegas of New York? Vergeet dan niet de kids-tips voor deze steden te lezen:  Las VegasNew York

 Naar Amerika reizen met kinderen – Zijn ze daar zijn ze te jong voor?

Leestijd: 4 min