Yellowstone bezoekers weten hoe moeilijk het was om de Grand Prismatic Spring in z’n geheel te fotograferen. Als je bekend was in Yellowstone volgde je de Fairy Falls Trail een stukje en beklom je de heuvel om de Spring van bovenaf te fotograferen.

Grand Prismatic Spring fotograferen in Yellowstone

Deze zelfgemaakte heuvel-trails werden de laatste jaren door steeds meer toeristen gebruikt en dit leidde tot onveilige situaties. De NPS heeft toen besloten om de Fairy Falls trail uit te breiden en een uitzicht-plateau aan te leggen. Tegelijkertijd heeft men de parkeerplaats bij de trailhead vergroot. In juli 2017 is de trail en het plateau dat je een mooi uitzicht geeft op de Grand Prismatic Spring, geopend. Dit moet u de mooiste foto’s opleveren!

 

Uitzichtpunt Grand Prismatic Spring

 

Grand Prismatic Spring

 

Voor meer info over deze trail zie deze pagina: https://www.yellowstonepark.com/things-to-do/hike-fairy-falls
Beetje naar beneden scrollen, dan zie je een kaartje van de trail.  Bij nr. 2 is het uitzichtpunt.Grand Prismatic Spring fotograferen in Yellowstone

Leestijd: 2 min