Reizen met de Metro (In New York noemen ze het de Subway) in en naar het centrum van New York is erg gemakkelijk. Als je eenmaal het gekleurde lijnenspel doorhebt is een verplaatsing zo geregeld! Bedenk wel dat u boven de grond natuurlijk de beste ervaringen opdoet van de sfeer in New York. Wij raden u dan ook aan, indien de reis per voet gedaan kan worden, dit te doen.  De Metro blijft natuurlijk een snelle manier van verplaatsen in de stad.

Metro New York - Reizen met de metro in New York is erg gemakkelijk

 

Metro New YorkMet de New York Metrocard kost een rit 2.75 dollar (2020). Zo lang je onder de grond blijft en niet door de toegangspoortjes bij de uitgangen boven gaat, kun je voor deze prijs blijven rijden. De Metrocard is een soort chipknip. Je kan deze opwaarderen met  een saldo en voor een gereduceerd tarief de straten van New York onveilig maken.

Voor actuele prijzen kijkt u op de website van de MTA

 

 

 

 

Het voordeel is dat u deze card ook kunt gebruiken bij andere vervoersmiddelen:

Per rit betaald u bij:

 • MTA Staten Island Railway
 • MTA Bus Company
 • All PATH stations
 • JFK-AirTrain
 • Westchester Bee Line Buses
 • Roosevelt Island Tram
 • NICE Bus (Nassau Inter-County Express)

 

Speciale kaarten

Er zijn ook speciale (week)kaarten te koop die voor een aantal dagen onbeperkt te gebruiken zijn voor een vaste prijs.  Deze kaarten kunt u ook gebruiken bij:

 • MTA Staten Island Railway
 • MTA Bus Company
 • Westchester Bee Line Buses
 • Roosevelt Island Tram
 • NICE Bus (Nassau Inter-County Express)

 

Vending Machine’s

Op de metro stations staan zogenaamde Vending machine’s waar u met uw bankpas of creditcard een Metrocard kunt aanschaffen. Ook zijn deze verkrijgbaar bij speciale verkooppunten en/of bemande Subway verkooppunten.

Meer info over de verschillende soorten kaarten en prijzen vind u hier: http://web.mta.info/metrocard/mcgtreng.htm

Reizen met de metro in New York is erg gemakkelijk, maar gaat u niet teveel onder de grond zitten? Daarboven is zoveel moois te zien!

Metro New York - Reizen met de metro in New York is erg gemakkelijk


Metro New York – Reizen met de metro in New York is erg gemakkelijk!

Leestijd: 2 min