Foto’s USA gemaakt door Marcel Wagenaar tijdens een van de negen reizen naar de USA die hij maakte.  In 2020 ging zijn tiende bezoek aan de Verenigde Staten van Amerika helaas niet door vanwege het Corona Virus.  Gelukkig was Marcel bereid om zijn selectie “Best of USA” te delen met USA4ALL, zodat we toch kunnen genieten van Amerika en zijn prachtige foto’s!

Heeft u ook een mooie fotoserie beschikbaar? Neem contact met ons op en mogelijk kunnen wij ook u een plaatstje op onze website aanbieden! 
De USA fotocollectie van Marcel Wagenaar

Leestijd: 2 min
Amerika - Info - USA4ALL - disclaimer

Welkom bij USA4ALL!

Meld u aan voor de nieuwsbrief

 


Naar Amerika? Bestel alvast een USASIM kaart!

 

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.