Wij benaderen als mystery guest diverse Amerika reis aanbieders met de vraag een offerte te verstrekken voor een camperreis naar Amerika in de zomermaanden. Wij laten u zien hoe lang het duurde voor we een reactie kregen, hoe de offerte eruit zag, welke prijzen men hanteerde, welke vliegmaatschappijen brengen u naar de overkant van de plas, welke camperbedrijven worden gebruikt, krijgt u echt waar voor u geld, doen de aanbieders wat wij van ze vragen, wat wil men van u weten alvorens een offerte uit te brengen, geeft de aanbieder ook echt advies en hoe gaat de aanbieder om met Amerikagangers die de eerste keer gaan. Vandaar deze reistest.

 

Reistesten uit het verleden zijn niet meer inzichtelijk, omdat de informatie dusdanig verouderd is. Zodra er een nieuwe reistest heeft plaatsgevonden vindt u hier de resultaten.Reistest Verenigde Staten van Amerika

Leestijd: 1 min
Amerika-Info-USA4ALL

Welkom bij USA4ALL!

Actie!

 


Maak kans op: een USASIM kaart!

Meld u aan voor de nieuwsbrief en u maakt automatisch kans!

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden, controleer uw e-mail en eventueel uw spambox.