Florida, ook wel bekend als de “Sunshine State,” biedt meer dan alleen zonovergoten stranden. Een fly-drive avontuur door deze staat opent de deur naar een wereld van diversiteit, spanning en onvergetelijke ervaringen. Laat je meevoeren op een reis vol contrasten, van de bruisende steden tot de tropische wildernis, terwijl je geniet van de vrijheid van je eigen tempo met een huurauto.


Miami

Begin je reis in Miami, de stad van glamour en cultuur. Strek je uit op de beroemde stranden van South Beach, waar de levendige sfeer en kleurrijke art-deco architectuur je meteen in de feeststemming brengen. Verken Little Havana voor een vleugje Cubaanse charme en geniet van heerlijke gerechten en opzwepende muziek.

Florida Keys

Na het bruisende Miami, maak je een pitstop in de Florida Keys. De Overseas Highway, die zich slingert over de azuurblauwe wateren van de Golf van Mexico, leidt je naar Key West. Deze idyllische eilandengroep biedt een relaxte sfeer, historische bezienswaardigheden zoals het huis van schrijver Ernest Hemingway, en prachtige koraalriffen voor duikliefhebbers.

Sunset Key West

Orlando

Vervolg je reis naar Orlando, het hart van hét entertainmentuniversum van Florida. Hier vind je niet alleen het iconische Walt Disney World Resort, maar ook Universal Studios en SeaWorld. Ontdek de magie van de themaparken en laat je innerlijke kind weer tot leven komen.

Vanuit Orlando trek je naar het noorden, waar de natuurlijke schoonheid van Florida in volle glorie schittert. Ocala National Forest biedt uitgestrekte bossen en kristalheldere bronnen, perfect voor wandelingen en verfrissende duiken. Volg daarna de kustlijn naar St. Augustine, de oudste door Europeanen gestichte stad in de Verenigde Staten. Dwaal door de geplaveide straten, bezoek het historische fort, en proef de betoverende sfeer van deze koloniale stad.

Tampa Bay

Eindig je reis in Tampa Bay, waar moderne flair samensmelt met natuurlijke pracht. Ontspan op de prachtige stranden van Clearwater en St. Pete Beach. Voor een onvergetelijke afsluiting, maak een luchtballonvaart bij zonsondergang over de kustlijn. De kleurrijke hemel en de glinsterende wateren vormen het perfecte einde van je Florida fly-drive avontuur.

Zeldzame Tip(s)

Breng een bezoek aan de ongerepte Big Cypress National Preserve in de avonduren. Hier kun je onder begeleiding van een ranger op zoek gaan naar de zeldzame en majestueuze Florida-panter. Deze nachtelijke excursie biedt een unieke kans om een glimp op te vangen van een van de meest bedreigde katachtigen in Noord-Amerika!

Breng een bezoek aan Shark Valley, waar de alligators liggen te zonnen aan de kant van de weg! Shark valley bevindt zich in Everglades National park. U kunt gemakkelijk in fiets huren voor een rondrit op de 24 km verharde weg. Fietsen is een prachtige manier om de Everglades te bekijken in uw eigen tempo!

Alligator - Shark valley

Bekijk ook  de Florida Bucketlist: 20 dingen die je moet doen in The Sunshine state!

Fly-drive door Florida

Een fly-drive door Florida is niet alleen een reis, maar een ontdekkingsreis door een staat vol contrasten. Van bruisende steden tot serene natuur, Florida verwelkomt je met open armen en belooft een reis vol onvergetelijke momenten. USA4ALL biedt zelf geen reizen aan, maar neem geruts een kijkje op onze pagina met betrouwbare reisaanbieders!


Ontdek de magie van Florida: Een betoverende Fly-Drive rondreis

Leestijd: 5 min